Sepet
Kullanıcı Girişi
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Hakkımızda
Son Güncelleme: 14/02/2021

Hikayemiz nasıl başladı?

Serüvenim 2012 yılında Türkiye’de olmayan yurtdışından temin ettiğim vintage model çantalar ve saatlerin satışı ile başladı. Zamanla kombinlerde kullandığım etekler, şallar ve gömlekler de ilgiyle karşılanmaya başladı.

Sevdiğim işi yaparken gördüğüm ilgi ve müşteri memnuniyeti ile tesettür giyimde gördüğüm eksikleri tamamlama niyetiyle butiğimi açmaya karar verdim. Tesettüre uygun ve zarif modelleri kaliteli kumaşlarla yapmak her zaman önceliğim oldu. Uzun ve bol kıyafatler olmasına ve tercih eden herkesin rahat hissetmesine özen gösterdim.Bu benim için aynı zamanda sosyal bir sorumluluk anlamı taşıyordu.

Müşterilerimiz ile aramızdaki oluşan bağın samimiyeti ve bize olan güvenleri ile Eminos Butik olarak markalaşarak giderek büyüdük. Butiğimizin ürün çeşidi, konsepti ve değerlerimiz, bizi diğerlerinden farklılaştırırken, müşterilerimize daha çok yakınlaştırdı. Ekibimizin özverili desteği ve titiz çalışmaları ile ürünlerimizi, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışındaki müşterilerimize kolaylıkla ulaştırıyoruz.

İlk günden bu yana markamıza güvenen ve destekleyen herkese yürekten teşekkür ederiz. Müşterilerimizin mutluluğu bizler için çok değerli olduğundan, yorumlar ve yapıcı eleştirileri dikkate alarak kendimizi geliştirmeye gayret ediyoruz. 

Herhangi bir sorunuz ya da geliştirmemizi istediğiniz bir konu olursa, bize info@eminosbutik.com mail atarak ya da Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Türkiye ve dünyada zarif tasarımlar ile tesettür giyimine yön veren öncü marka olmak.

Misyonumuz

Bizi tercih eden her bir müşterimize, kaliteli aynı zamanda zarif tasarım çeşitliliğiyle kendini özel hissettiren eşsiz bir deneyim sunmaktır.

Değerlerimiz
E

En kaliteli kumaşlarla üretim yapan

M

Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı

İ

İlham veren rahat ve zarif tasarımlar ile

N

Neden'den çok Nasıl ile yol alan

O

Organizasyonu güçlü bir yapı ve

S

Sosyal sorumluluk bilinci ile adımlar atan