Sepet
Kullanıcı Girişi
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
İade ve Değişim Şartları
Son Güncelleme: 02/11/2023

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

4. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

5. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı' ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri Satıcı' ya ait olacak şekilde Satıcı'ya iade etmek zorundadır.

6. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir

7. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Alıcı, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır.

8. Alıcı, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı'dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Satıcı'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

9. Değişim  için sipariş numaramız ile yada  Whatsapp değişim hattından bize yazabilirsiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra aldığınız ürünü teslim alıp değiştirmek  istediğiniz ürünü size göndermemiz konusunda engel teşkil eden bir husus yoksa değişim  yapılacaktır.Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 işgünü içerisinde Ürünün faturasıyla beraber faturadaki merkez adrese  teslim aldığınız kargo firması  PTT Kargo - 501887101 müşteri numarası ile,  Kargo ücretini  ÖDEYEREK gönderebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra, çalışanlarımız sizinle irtibata geçip en geç 3 iş günü içinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile değişim yapılıp adresinize gönderilecektir. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. İademiz  Mevcuttur. İADE Olan Ürünlerde   KARGO ÜCRETİ  Alıcıya  Aitdir. Satıcı kargo ücretinden mesul değildir.

10. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ALICI: Emine SIRTAŞ IBAN: TR66 0001 5001 5800 7306 0078 11 ŞUBE KODU: 0160 HESAP NUMARASI: 00158007306007811 bankası hesaplarımıza yapabilirsiniz.

11. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapılmaktadır. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.